Dieta dla dzieci i młodzieży

Twoje dzieci rozwijają się w mgnieniu oka, ich dieta i nawyki żywieniowe wpłyną na ich przyszłe życie. Pomóż im zdrowo wystartować w życie. Sprawdź jak im w tym pomóc i zadzwoń!

O wizycie

Pomiar masy i składu ciała wykonany metodą bioimpedencji elektrycznej (BIA). Technika pomiaru oparta jest na oporze tkanek na przepływ prądu o niskim natężeniu. Tkanka mięśniowa, kości i woda wykazują znacznie większe powinowactwo niż tkanka tłuszczowa, stąd łatwo ją rozróżnić.

Prawidłowe odżywianie jest kluczowym czynnikiem wpływającym na zdrowie, wzrost i dobre samopoczucie dzieci.  Okres dzieciństwa to czas, w którym szczególnie mocno ujawniają się niekorzystne konsekwencje popełnianych błędów żywieniowych. Ponadto szereg badań wskazuje, że sposób odżywiania w dzieciństwie wpływa istotnie na stan zdrowia oraz nawyki żywieniowe w wieku dorosłym.Indywidualne diety dla dzieci w każdym wieku – od niemowlęcia po młodzież, nauka prawidłowych nawyków żywieniowych oraz sposobu dostosowania żywienia do rozwoju oraz aktywności fizycznej dziecka. Smaczne i zdrowe posiłki , ciekawe i zdrowe alternatywy dla słodyczy zamiast zakazów i ograniczeń. Zbilansowany jadłospis dostosowany do potrzeb i preferencji dziecka, dostarczający wszystkich składników odżywczych niezbędnych do intensywnego rozwoju.

 


Oferta skierowana jest do dzieci zdrowych oraz chorych, z nadmierną masą ciała i niedowagą, dzieci z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi.

Dieta dla małych dzieci, dzieci w wieku szkolnym i młodzieży obejmuje:

Oferta skierowana jest do dzieci zdrowych oraz chorych, z nadmierną masą ciała i niedowagą, dzieci z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi.

  • Konsultację wstępną, na której przeprowadzany jest wywiad żywieniowo-medyczny i analiza składu ciała

  • Spotkanie informacyjne, podczas którego następuje przedstawienie obszernych zaleceń żywieniowych i przekazanie indywidualnego jadłospisu wraz listą zakupów ułatwiającą wdrożenie diety

  • Wizyty kontrolneKoszt planu żywieniowego120 – 180 złInstagram

Instagram has returned invalid data.

Obserwuj mnie!

O mnie

Profesjonalistka i perfekcjonistka specjalizująca się zarówno w dietetyce klinicznej, jak i w żywieniu w sporcie, stawiająca przede wszystkim na indywidualne podejście do każdego klienta.

Skontaktuj się

  • Adres : ul. Żwirki i Wigury 7, 43-190 Mikołów
  • 501 503 739
  • kontakt@dietetykprzyludzka.pl
  • WWW : dietetykprzyludzka.pl