Dieta Wege

Nie jesz mięsa? Chcesz urozmaicić swoją kolorową dietę lub zadbać o zbilansowaną dietę Twoich dzieci? Przeczytaj, na pewno jestem w stanie pomóc!

O wizycie

Pomiar masy i składu ciała wykonany metodą bioimpedencji elektrycznej (BIA). Technika pomiaru oparta jest na oporze tkanek na przepływ prądu o niskim natężeniu. Tkanka mięśniowa, kości i woda wykazują znacznie większe powinowactwo niż tkanka tłuszczowa, stąd łatwo ją rozróżnić.

Oferta skierowana nie tylko dla wegan, wegetarian oraz rodziców chcący zbilansować dietę dla swoich dzieci, wege sportowców szukający diety pod swoją aktywność fizyczną i wszystkich osób na diecie wege chcących przytyć, odchudzić się lub poprawić wyniki swoich badań, ale również dla osób chcących zrezygnować z mięsa ale wciąż mających wątpliwości i nie wiedzących jak prawidłowo ułożyć swój jadłospis.Ten sposób żywienia posiada szereg zalet zdrowotnych pod warunkiem odpowiedniego zbilansowania i doboru poszczególnych elementów diety.

 


Dieta oparta na obowiązujących normach żywienia, z uwzględnieniem preferencji żywieniowych, celu stosowania diety, schorzeń współistniejących, alergii pokarmowych, planu dnia, umiejętności kulinarnych oraz stosowanej odmiany wegetarianizmu.  Program żywieniowy wraz z dietetycznymi inspiracjami  dla siebie znajdą tutaj zarówno laktoowowegetarianie, laktowegetarianie, weganie jak i początkujący wegetarianie.


Koszt planu żywieniowego120 – 180 złO mnie

Profesjonalistka i perfekcjonistka specjalizująca się zarówno w dietetyce klinicznej, jak i w żywieniu w sporcie, stawiająca przede wszystkim na indywidualne podejście do każdego klienta.

Skontaktuj się

  • Adres : ul. Żwirki i Wigury 7, 43-190 Mikołów
  • 501 503 739
  • kontakt@dietetykprzyludzka.pl
  • WWW : dietetykprzyludzka.pl