Indywidualny program żywieniowy

Czujesz się gorzej albo chcesz poprawić swoją kondycje poprawiając swoje nawyki żywieniowe? Sprawdź jak mogę Ci w tym pomóc!

O wizycie


Pomiar masy i składu ciała wykonany metodą bioimpedencji elektrycznej (BIA). Technika pomiaru oparta jest na oporze tkanek na przepływ prądu o niskim natężeniu. Tkanka mięśniowa, kości i woda wykazują znacznie większe powinowactwo niż tkanka tłuszczowa, stąd łatwo ją rozróżnić.

*Cena ustalana indywidualnie na wizycie diagnostycznej w zależności od złożoności diety i jadłospisu.

Raport oceny masy i składu ciała – graficzne przedstawienie wyników badania składu ciała

Szczegółowe zalecenia żywieniowe – zbiór przydatnych informacji, wskazówek, porad przedstawionych w przystępnej graficznej formie, tabele produktów dozwolonych i zakazanych, lista zamienników produktów, wskazówki dotyczące suplementacji oraz zalecanej aktywności fizycznej.Indywidualny jadłospis  – Spersonalizowana dieta zawierająca  produkty sezonowe, ogólnodostępne, zgodne z preferencjami smakowymi i upodobaniami pacjenta. Każdy jadłospis zawiera potrawy wraz z szczegółowym opisem ich przygotowania, gramaturą oraz miarami wielkościowymi produktów. Całość produktów użytych w jadłospisie podsumowana jest na jego końcu w postaci przejrzystej listy zakupów.

Plan motywacyjny – wyznaczenie określonych zadań, które pozwalają nadzorować przestrzeganie programu żywieniowego oraz uzyskiwanie jeszcze lepszych rezultatów


Koszt planu żywieniowego


Jadłospis120 – 180* zł


7  dni/14 dni*Instagram

Instagram has returned invalid data.

Obserwuj mnie!

O mnie

Profesjonalistka i perfekcjonistka specjalizująca się zarówno w dietetyce klinicznej, jak i w żywieniu w sporcie, stawiająca przede wszystkim na indywidualne podejście do każdego klienta.

Skontaktuj się

  • Adres : ul. Żwirki i Wigury 7, 43-190 Mikołów
  • 501 503 739
  • kontakt@dietetykprzyludzka.pl
  • WWW : dietetykprzyludzka.pl