Wizyty domowe – mobilny dietetyk na Śląsku

Porada dietetyczna bez wychodzenia z domu – dla wszystkich ceniących swój czas i wygodę!

O wizycie

Pomiar masy i składu ciała wykonany metodą bioimpedencji elektrycznej (BIA). Technika pomiaru oparta jest na oporze tkanek na przepływ prądu o niskim natężeniu. Tkanka mięśniowa, kości i woda wykazują znacznie większe powinowactwo niż tkanka tłuszczowa, stąd łatwo ją rozróżnić.

Wizyta dietetyka w Twoim domu nie odbiega od tradycyjnego spotkania odbywającego się w gabinecie. Podczas kompleksowej wizyty diagnostycznej przeprowadzona zostaje szczegółowa analiza składu ciała, niezbędne pomiary antropometryczne oraz wywiad żywieniowo-zdrowotny.
W zależności od potrzeb, w domu klienta może odbyć się zarówno wizyta diagnostyczna, jaki i późniejsze wizyty kontrolne.
Dojazd do klienta po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym.Dojeżdżam do:
Mikołów, Łaziska Górne, Łaziska Dolne, Łaziska Średnie, Ornontowice, Orzesze, Wyry, Gostyń, Kobiór, Pszczyna, Tychy, Ruda Śląska, Katowice, Mysłowice.

Koszt dojazdu ustalany indywidualnie, doliczany do podstawowej ceny wizyty.


Koszt planu żywieniowego120 – 180 złInstagram

Instagram has returned invalid data.

Obserwuj mnie!

O mnie

Profesjonalistka i perfekcjonistka specjalizująca się zarówno w dietetyce klinicznej, jak i w żywieniu w sporcie, stawiająca przede wszystkim na indywidualne podejście do każdego klienta.

Skontaktuj się

  • Adres : ul. Żwirki i Wigury 7, 43-190 Mikołów
  • 501 503 739
  • kontakt@dietetykprzyludzka.pl
  • WWW : dietetykprzyludzka.pl